Agenci. Witajcie.

 

Część z Was już wie, nazywam się Bob i jestem waszym doradcą skanującym.

Przed każdą misją wprowadzę was w założenia techniczne i ograniczenia z nią związane.


Pozwólcie, że przedstawię wam wstępne założenia całego projektu i przybliżę plany dotyczące jego przebiegu.

 

 

Przygotowania do startu projektu trwają pełną parą, a my chcielibyśmy Was poinformować o tym jak ta kampania będzie wyglądać.

 

Podstawową informacją, która pozwoli Wam się do niej przygotować jest to jak będą kształtowały się ceny gry podstawowej i dodatków oraz w jakim modelu zostaną one udostępnione.

 

Pierwszym poziomem decydującym o powodzeniu akcji jest wydanie gry T.I.M.E Stories w pełnej polskiej wersji językowej wraz z 3 dodatkowymi scenariuszami: Sprawa Marcy, Proroctwo Smoków oraz Tajemnica Maski.


 

Już od początku akcji można zakupić cały pakiet, a w w przypadku przekroczenia progu odblokowane zostaną kolejne cele. Wysyłka gry podstawowej oraz dodatkowych scenariuszy nastąpi w tym samym momencie i będzie można wybrać rodzaj dostawy (kurier UPS, paczkomat, poczta polska, odbiór osobisty). Niezależnie od wybranego rodzaju koszt zawsze wyniesie 0 zł.


 

Planowana data premiery całej serii to Jesień 2016 roku, dokładna data uzależniona jest nie tylko od postępu prac nad lokalizacją, ale także tego jak będą one przebiegać u 3 partnerów, którzy dołączą do druku (Włochy, Japonia, Hiszpania). O przebiegu prac będziemy na bieżąco informować.

 

Poniżej prezentujemy ceny w trakcie trwania akcji oraz tzw. „early bird” (ranne ptaszki):

 


 

 

 

Prowadzisz sklep z grami planszowymi i jesteś zainteresowany zawarciem T.I.M.E Stories w swojej ofercie? Chcesz zostać mecenasem akcji? Skontaktuj się z nami:  wspieram@rebel.pl

 

 

Z pozdrowieniami,

Zespół REBEL.pl