Mimo panujących upałów nie zwalniamy tempa! Poniżej prezentujemy 3 gry, które jeszcze w tym roku ukażą sie nakładem naszego wydawnictwa:

 

Obrazek

 

Kroko-loko

 

Doszło do włamania, a w gronie podejrzanych znalazły się trzydzieści dwa krokodyle. Odkryjcie, kto dopuścił się przestępstwa!

 

Gracze muszą jak najszybciej znaleźć właściwego krokodyla wśród kart znajdujących się na stole, sugerując się losowanymi co turę wskazówkami co do jego płci, koloru itp. Ale uwaga - po jego znalezieniu należy prześledzić na kartach kogo wskazują kolejne krokodyle! Dopiero tak można ustalić, która karta jest właściwa w tej rundzie. Kroko-loko to szybka i dynamiczna gra, w której liczy się refleks, spostrzegawczość i dobra zabawa!

 

Planowana data premiery: III kwartał 2016

Sugerowana cena detaliczna: 44,95 zł

 

Obrazek

Tokio Express

 

Podróż koleją w Tokio to niemałe wyzwanie - przez wszechobecny chaos i harmider pasażerowie rzadko kiedy zajmują właściwe miejsca. Na szczęście naczelnicy stacji dokładają wszelkich starań, by w pociągach zapanował porządek.

 

Gracze dobierają się w pary: jedna osoba jest Naczelnikiem, a druga Podróżnym. Każdy Naczelnik stara się nakierować podróżnego tak, by zajął on odpowiednie miejsce w przedziale, dzięki czemu w wagonie zapanuje porządek, będzie to jednak robił wyłącznie za pomocą określonych gestów i wskazanych słów... w obcym języku. To jakim językiem będzie posługiwał się Naczelnik zależy od stacji na której znajdzie się pociąg. Może to być język japoński, czeski, fiński i wiele innych! Wygrywa para, która pierwsza uzyska właściwy układ.

 

Tokio Express gwarantuje zwariowaną zabawę pełną śmiechu, przekrzykiwania się i walki z presją czasu!

 

Planowana data premiery: IV kwartał 2016

Sugerowana cena detaliczna: 44,95 zł

 

Wymyśl to!


Wymyśl to! jest świeżym podejściem do gier takich jak "Państwa-Miasta". W każdej rundzie losuje się kartę litery oraz kartę kategorii, po czym wszyscy ścigają się, by podać odpowiednie słowo zaczynające się na daną literę i należące do danej kategorii. Uważaj jednak na karty specjalne, które co chwilę będą zmieniać zasady gry!

 

Ile zawodów jesteś w stanie wymienić na literę M w przeciągu minuty?
Kto potrafi podać najdłuższe imię zaczynające się na literę U?
Kto poda najkrótszą nazwę napoju na literę R?
Podaj jak najtańszą rzecz, kosztującą mniej niż 5 zł na literę N?
Co można znaleźć na wsi, a zaczyna się na literę Z?

 

Gra jest szybka i zapewnia graczom wiele rozrywki. Neutralny charakter pytań pozwala zasiąść do gry praktycznie każdemu, a zawarte na kartach dodatkowe opcje znacząco urozmaicają całą zabawę.

 

Planowana data premiery: przełom III i IV kwartału 2016 roku.

Sugerowana cena detaliczna: ok. 50 zł.