Już niebawem nakładem naszego wydawnictwa ukażą się kolejne zestawy kostek Story Cubes - zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej krótkimi opisami.

 

  

Story Cubes: Na ratunek 

 

3 dodatkowe kości, które po połączeniu z dowolnym zestawem startowym Story Cubes wprowadzają 18 nowych elementów związanych z niebezpieczeństwami. Rozrzuć wszystkie sześciany, a następnie rozpocznij opowieść, w której zawarty będzie każdy z wyrzuconych symboli. Jakie zagrożenia pojawią się w Twojej historii? Jak poradzą sobie z nimi bohaterowie opowieści? Pamiętaj, że ogranicza Cię jedynie Twoja własna wyobraźnia!

 

Planowana data premiery:  ok. 21 lipca 2016 r. 

Sugerowana cena detaliczna: 14,95 zł.

 

Story Cubes: Supermoce

 

Zestaw dodatkowy rozszerzający rzeczywistość Story Cubes o tematykę supermocy. Połącz kości z dowolnym zestawem podstawowym, rozrzuć wszystkie, a na podstawie obrazków, które wypadły, stwórz własną opowieść o siłach nadprzyrodzonych i superbohaterach. Komu przypadną w udziale niezwykłe zdolności? Jaki będzie to miało wpływ na losy świata? Wszystko zależy od Twojej własnej wyobraźni!

 

Planowana data premiery: ok. 21 lipca 2016 r. 

Sugerowana cena detaliczna: 14,95 zł.

 

 

Story Cubes: Średniowiecze 

 

Połącz dodatek z dowolnym zestawem podstawowym i ciesz się nowymi elementami przenoszącymi nas do świata rycerzy i księżniczek. Na podstawie wyrzuconych na kościach symboli stwórz własną opowieść. A może nawet legendę? Wszystko zależy od Ciebie! Zestaw zawiera 3 kości, a więc 18 nowych obrazków wprowadzających do gry klimat średniowiecza. 

 

Planowana data premiery: ok. 21 lipca 2016 r. 

Sugerowana cena detaliczna: 14,95 zł.

 

   

Story Cubes: Loony Tunes

 

9 kości, 54 obrazki, a wszystko to związane ze światem Loony Tunes. Znajdziesz tu znane postaci, jak Kojot czy Królik Bugs, a także cały szereg przedmiotów. Słowem: wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć fascynującą i zabawną opowieść! Rozrzuć kości, przyjrzyj się obrazkom, które wypadły i... zacznij snuć historię, w której pojawi się każdy z nich. Jakie przygody spotkają bohaterów tym razem? Wszystko zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni!

 

Planowana data premiery: wrzesień 2016.

Sugerowana cena detaliczna: 59,95 zł.

   

Story Cubes: Scooby Doo 

 

9 kości, 54 obrazki, a wszystko to związane ze światem Scooby Doo. Oprócz bohaterów znanych z serii kreskówek znajdziemy tu również miejsca i przedmioty, które pomogą Ci w wymyśleniu fabuły. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Rzuć kośćmi, przyjrzyj się obrazkom, które wypadły i wplącz bohaterów w nową, tajemniczą historię. Nie zapomnij o zdemaskowaniu sprawcy!

 

Planowana data premiery: wrzesień 2016.

Sugerowana cena detaliczna: 59,95 zł.